Стрелби на „Батмиш” и през януари

Планирани десетдневни стрелби ще се провеждат от утре на Огневи комплекс „Батмиш” край Сливен, съобщи инж. Снежана Кънева - началник отдел „Сигурност, управление при кризи и ОМП” към община Сливен. Учението ще се изпълни от Военно формирование 22220 с максимална височина на траекторията 2 000 м.
Стрелбите ще се провеждат от 8.00 до 14.00 часа на 6, 7, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 27 и 28 януари т.г.
За да не се допускат инциденти, живущите в този район трябва да се съобразяват с предупредителните табели и да не навлизат в забранителните зони, съобщи още инж. Кънева и допълни, че собствениците на ферми трябва да предприемат адекватни мерки за защита на животните си и сградния фонд.
Снимки:
Пресслужба на община Сливен
Адрес: Бул. "Цар Освободител" 1
Email: [email protected]
За контакти: Връзка с обществеността
Източник: www.sliven.bg Позоваването на източника е задължително.