За десет дни ограничават движението по бул. „Цар Симеон”

От 7 до 16 март движението за МПС по бул. „Цар Симеон“ ще бъде ограничено, съобщи заместник-кметът Стефан Кондузов.
Ограничението ще важи за участъка от светофара на „Дамарски мост“ до бензиностанция „Лукойл", като движението ще се извърши в едната лента на пътното платно за двете посоки. Десния завой на кръстовището на бул. „Братя Миладинови“ и бул. „Цар Симеон“ ще може да се прави на светофара.
От общинското ръководство съобщиха още, че за същия период ще остане затворена и пресечката на бул. „Цар Симеон“ - от ул. „Лъдженска“ до кръстовището с ул. „Димитър Добрович“, като причината за затварянето на улиците е рехабилитация на канализационната мрежа по безизкопен способ.
Снимки:
Пресслужба на община Сливен
Адрес: Бул. "Цар Освободител" 1
Email: [email protected]
За контакти: Връзка с обществеността
Източник: www.sliven.bg Позоваването на източника е задължително.