Община Сливен и посолството на Ирак в България организират съвместно събитие

Публична лекция на Н. Пр. г-н Кахтан Джанаби, извънреден и пълномощен посланик на Република Ирак в България, ще се състои на 26 юли, вторник, от 13.30 часа, в зала "Май" в Сливен. Темата на форума е „Ирак-освободен от терористичната организация ИДИЛ до края на 2016 година”. Основни аспекти от лекцията ще бъдат културното наследство на Ирак и цивилизациите, съвременна история, прогрес в борбата срещу Ислямска държава и настоящата ситуация в Ирак, двустранните отношения с България и със страни от Близкия изток. Представянето на посланика ще бъде последвано от дискусия и фотоизложба в прилежащата към залата галерия.
Събитието се организира от Община Сливен и посолството на Република Ирак в България. На него ще присъстват представители на областната и общинската администрации на Сливен, ръководители на фирми и граждани.
Снимки:
Пресслужба на община Сливен
Адрес: Бул. "Цар Освободител" 1
Email: [email protected]
За контакти: Връзка с обществеността
Източник: www.sliven.bg Позоваването на източника е задължително.