Община Сливен — Официален сайт

Предстоят две инициативи в кампанията за паметника на Шести артилерийски полк

29.11.2016
Предстоят две благотворителни инициативи в кампанията за паметника на Шести артилерийски полк

Две благотворителни инициативи огранизира „Обществен дарителски фонд-Сливен” в подкрепа на кампанията за набиране на средства за възстановяване на паметника на Шести артилерийски полк.

На 2 декември от 10,30 часа в залата на НТС ще се проведе благотворителното представление „Лиса в объркания свят” на театрална формация „Вълшебство” към Арт-център „Седем”. В благотворителното събитие с танц на куклите ще участват и деца от ЦДГ „Мак”.

От 19,30 часа, отново в залата на НТС, ще започне младежки концерт с участието на Китарен ансамбъл „КОДА” при Училище по китара с ръководител Найден Дойнов, и вокални изпълнители от школата на Мария Желева. Младите таланти ще представят българска музика и популярни евъргрийни.

29.11.2016 г.


Снимки:


Пресслужба на община Сливен

Адрес: Бул. "Цар Освободител" 1
Email: [email protected]
За контакти: Връзка с обществеността

Източник: www.sliven.bg Позоваването на източника е задължително.


Достъпност