Приключи конкурсът за най-красиво изрисувано яйце

Конкурсът за най-красиво изрисувано яйце приключи. В надпреварата участваха яйца, изрисувани от учениците от Националната художествена гимназия в Сливен. Те бяха част от Великденската украса на града и монтирани на площада пред сградата на Общината.
Снимките на всички 20 яйца бяха публикувани във Фейсбук страницата на Община Сливен. Най-красивото яйце беше определено от брой харесвания. Негов автор е ученикът от 11 клас Димитър Щерев, специалност „Рекламна графика“. Той ще получи парична награда. Награди са осигурени и за останалите млади художници.
Конкурсът се провежда за втора година и негов организатор е Община Сливен.
17.04.2018 г.
Снимки:
Пресслужба на община Сливен
Адрес: Бул. "Цар Освободител" 1
Email: [email protected]
За контакти: Връзка с обществеността
Източник: www.sliven.bg Позоваването на източника е задължително.