Празнична украса за Баба Марта в детските ясли в Сливен

Първи март е един от най–любимите празници на малки и големи. Баба Марта е символ на новото начало, на отиващите си мразовити дни, приближаващата пролет и на възобновената енергия. По инициатива на директорите на детските ясли и екипната работа на персонала им, яслите са украсени с мартенска премяна, която ще създаде настроение и по този начин ще се предаде традицията на най- малките - българският символ за здраве и сила. Тя е поздрав към децата, техните родители и гражданите за 1-ви март.
Видеоклип с украсата може да видите на следния линк:
Снимки:
Пресслужба на община Сливен
Адрес: Бул. "Цар Освободител" 1
Email: [email protected]
За контакти: Връзка с обществеността
Източник: www.sliven.bg Позоваването на източника е задължително.