Светофарът на кръстовището на бул. „Цар Освободител“ и бул. „Цар Симеон“ не работи
04.10.2022

Поради възникнала авария светофарът на кръстовището на булевардите „Цар Освободител“ и „Цар Симеон“ в Сливен ще работи в режим на жълта мигаща светлина. Мярката ще продължи до отстраняване на повредата.
Община Сливен апелира всички участници в движението – водачи на моторни превозни средства, велосипедисти и пешеходци, да се придвижват с повишено внимание в района на кръстовището.
Снимки:
Пресслужба на община Сливен
Адрес: Бул. "Цар Освободител" 1
Email: [email protected]
За контакти: Връзка с обществеността
Източник: www.sliven.bg Позоваването на източника е задължително.