Община Сливен — Официален сайт

Светофарът на кръстовището на бул. „Цар Освободител“ и бул. „Цар Симеон“ не работи

04.10.2022
Svetofar

Поради възникнала авария светофарът на кръстовището на булевардите „Цар Освободител“ и „Цар Симеон“ в Сливен ще работи в режим на жълта мигаща светлина. Мярката ще продължи до отстраняване на повредата.

Община Сливен апелира всички участници в движението – водачи на моторни превозни средства, велосипедисти и пешеходци, да се придвижват с повишено внимание в района на кръстовището.


Снимки:


Пресслужба на община Сливен

Адрес: Бул. "Цар Освободител" 1
Email: [email protected]
За контакти: Връзка с обществеността

Източник: www.sliven.bg Позоваването на източника е задължително.


Достъпност