Централа

044/611 100

Предложения и сигнали

044/611 165

Указател на улиците в град Сливен

 Име на улицата
Ново Старо
Абаджийска
Абланово
Агликина поляна
Акация
Аксаков
Алеко Богориди Любен Калайджиев
Алеко Константинов
Александър Екзарх Иван Лилов
Александър Пушкин
Александър Стамболийски
Алтънль Стоян войвода
Ангел Кънчев
Антим І
Антон Иванов
Антон Пану
Антон Страшимиров
Априлско въстание
Аргира Жечкова
Асен Златаров
Асенова
Асеновска
Асеновско дефиле
Аспарух
Атанас Николов Захари Стоянов
Ален мак
Баба Тонка
Байкал
Балатон
Банско шосе Цветарска
Батак Иван Грудев
Бачо Киро
Бдин
Беломорска Пею Дачев
Бенковски
Битоля Стоян Костадинов-Цочо
Божур
Борис Дрангов Маршал Будьони
Борис Търновски Стефан Курдов
Братя Кутеви
Братя Миладинови
Братя Шкорпил Маламка Андреева
Брацигово
Бреза
Булаир Васил Коларов
Бургаско шосе Ернст Телман
Бъкстон
кв. Българка
пл. Българка
Бършен
Васил Априлов
Васил Димитров Коста Царев
пл. Васил Левски
Васил Петлешков
Великокняжевска Димитър Полянов
Верила
Веслец Георги Мандриков
Витоша
Вишня
Владислав Очков
Волентирска
Възраждане
Възрожденска
Възход
Габрово
Гаговец
Гани Михалев
Гаров площад
Генерал Гурко
Генерал Драгомиров
Генерал Жеков нова
Генерал Кирил Ботев Петко Митев
Генерал Скобелев Георги Бакалов
Генерал Столетов включва и старата Индже войвода
Генерал Столипин
кв. Гео Милев
Георги Гюлмязов Динко Попито
Георги Данчев
Георги Икономов Аргир Димитров
Георги Обретенов 9 септември
Георги Сава Раковски
Георги Трънкин
Гогол
Горска
Гоце Делчев
Гребенец
Граф Игнатиев Диньо Дачев
Гунчо войвода
Дамян войвода
кв. "Даме Груев"
22 септември Партизанска
19 февруари
Дели Ради част от Цветан Зангов
Детелина
Джеймс Баучер Михаил Тончев
Джордж Уошбърн Бригадирска
Дибич Задбалкански
Дивичково
Димитър Добрович
Димитър Кавалджиев
Димитър Калакчията
Димитър Пехливанов-Добрович Атанас Каварджиков и Янко Антонов
Димитър Топалов Коста Папалезов
Димо Хаджидимов
Димчо Дебелянов Йордан Куртев
Добри войвода Васил Марков
Добри Димитров
Добри Добрев Иван Гинчев-Йонко
Добри Чинтулов
Добротица Петър Андонов
д-р Захари Димитров Сини камъни
д-р Иван Жечков
д-р Иван Селимински
д-р Константин Стоилов Владимир Зографов
д-р Начо Планински
д-р Миркович
д-р Пенка Тодорова
Донка и Константин Константинови Константин Константинов
Драва
Драган Цанков Карл Маркс
Драгоман Братя Сивилови
Драгойчева Владимир Поптомов
Дрин
кв. "Дружба"
Дунав
Дъб
Еделвайс
Единство част от Никола Беличев
Елин Пелин
Елисавета Багряна Симеон Бъчваров
Железни врата
Жельо войвода
Здравец
Злати войвода Стефан Михайлов
Зора
Зорница
Ивайло
Иван-Александър
Иван Вазов
Иван Добровски
Иглика
Изворите
Изгрев
Иларион Драгостинов
Илия Цеков Илия Юруков
Индже войвода Кирчо Димитров
Искър
Йордан Богдар Ламбо Георгиев
Йордан Йовков
арх. Йордан Йорданов Тодор Енчев
Йосиф Коломати Райна Стефанова
Йордан Кювлиев
Йосиф Щросмайер Дзерджински
Калето
Калиакра част от Цветан Зангов
Калитин
Капитан Мамарчев
Карандила
Кара Кольо
Кара Танас
Кирил и Методий
Кишинев Васил Вълчев
Клокотница Георги Тилчев
кв. "Клуцохор"
Княз Батемберг Воля Драмов
Козлодуй
Кокиче
Колишница Стефан Марков – Куртката
Кольо Фичето
Конда войвода
Константин Фотинов
Копринка
Коста Велков
Кошарите
Крайречна
Крали Марко
Криволак
Кръстьо Асенов
Кръстьо Пастухов Стоил Стоянов
Кутелка
Латинка
Лев Толстой
Лилия
Лозарска Христо Стойков
Любен Каравелов
Люлин
Люляк
Лъвова чешма
Лъдженска Гавраил Георгиев
Маестро Атанасов
Мак Гахан Коста Шишманов
Малина
Марин Дринов
Марица
Матей Преображенски Партизанска среща
Милин камък
Мир
Митрополит Серафим
Михаил Греков Зографова чета
Михаил Колони
Михаил Лермонтов
Михаил Ценов
Михаил Чайковски
Мишо Тодоров Максим Горки
кв. "Младост"
Момина клисура
Момина сълза Люба
Московска
Мочурите
Мур
Мургаш
Найден Геров
Невен Момина сълза
Неофит Бозвели
Неофит Рилски
Никифор Минков Димитър Костов
Никола Аджема Димитър Полицейски
Никола Господинов – Брадата Кирчо Кърлешов
Никола Карев
Никола Кичуков
Никола Михайловски Асен Костов
Никола Палаузов Митко Палаузов
Никола Фурнаджиев
Николай Дойчев част от Никола Ботушев
Николай Петрини
Ниш Демир Славов
Оборище
Овчарска Васил Врангелов
Одрин Никола Вапцаров
Опълченска
Орешака
Освобождение
Осми март
Отец Паисий
Охрид Димитър Желязков
Павел Милюков Демир Янев
Панайот Волов
Панайот Хитов
Патриарх Евтимий Аврам Стоянов и Веслец
Пейо Яворов Станке Димитров
Перуника
Перущица
Петко Д. Петков Коста Ташев
Петко Каравелов Тончо Савов
Петко Напетов
Петко Р. Славейков Червеноармейска
Пирин
Пирот
Плевен Къньо Йорданов
Поборническа
Подем
Поп Богомил
Поп Грую
Поп Йордан Червения поп
Поп Харитон
Попска част от Никола Ботушев
Предел
Преображенска
Преслав
Прилеп
Пролет
проф. К. Иричек
Работническа Васил Драгнев
Равна река Петър Гандев
Радецки
Развигор нова
Райко Даскалов
Райко Жинзифов
Райна Княгиня Спас Георгиев
Ракита
Раково
кв. "Република"
Рила
Рилски манастир
Родопи
Роза
Роза Люксембург
Розова долина
Ропотамо
Росица
Русчо Симеонов Свилен Русев
Сава Доброплодни
Сава Райнов Динко Динев
Сава Филаретов Владимир Маяковски
Самарско знаме Червено знаме
Сан Стефано
Свобода
Свети Иван Рилски Аргир Карапиров
17-ти януари
пл. 17-ти януари
Сергей Румянцев
Симеон Табаков
кв. "Сини камъни"
Синчец
Сирак Скитник
Славянска
пл. Сливенска комуна
Сливница Народна борба
кв. "Слънчев бряг – алеи"
Слънчева поляна
Солун
Софроний Врачански
Спартак
Средна гора
Средногорска
Стара планина
Стефан Газибаров Стоян Даскалов
Стефан Господинов Д. Ламбов
Стефан Егаров Христо Коджейков
Стефан Караджа Съби Димитров и Димитър Димов
Стефан Киров нова
Стефан Пейчев Никола Кочев
Стефан Петров Петър Арабов
Стефан Серткостов Малчика
Стефан Стамболов Нено Стефанов – Чавдар
Стефан Султанов Сергей Киров
пл. Стоил войвода пл. Свобода
кв. "Стоян Заимов" Ген. Вл. Заимов
Стоян Папазов
Стоян войвода
Страхил войвода
Струма
Съединение
Таньо войвода
Текстилец
Теменуга
Тертер
Тинтява
Тича
Тодор Асенов Тодор Мундров
Тодор Димитриев Щилияна Мъглова
Тодор Икономов
Тодор Каблешков
Тома Николов – поп Тома
Трайчо Китанчев
Тракия
Трапезица
3-ти март
Трифон войвода
Тунджа
Тяна Недева
Устрем
Утро Петко Р. Славейков
Феликс Каниц Мара Мъглова
Филип Тотю Ангел Димитров
Фрезия
Хаджи Вълкова Михаил Бушев
Хаджи Димитър Георги Кирков
пл. Хаджи Димитър
Хаджи Маринка Хаджи Димитър
Хаджи Мина Пашов
Халката
Хан Крум Симеон Иванов
Хан Кубрат
Харамиите
Харкан Дравска епопея
Хилендар
Христо Ботев Толбухин
Христо войвода
Христо Смирненски
Цанко Церковски
Царевец
Цар Иван-Асен
9-ти май
Цар Иван-Шишман Стефка Чамурова
Цар Калоян Пейо Яворов
Цар Освободител
пл. Цар Освободител
Цар Симеон Георги Димитров
Чаталджа Боян Българанов
Черно море
Четник
Чудомир Кантарджиев
Шандор Петьови
Шар планина
Шейново
6-ти септември Димитър Благоев
Шибой Георги Гюлмязов
Шипка
Шипченска епопея
Шаркьой Стефан Армянов